MED Group Şirketleri Hakkında

MED YMM A.Ş, 1989 yılında, kendi alanında üstün derecede bilgi ve tecrübeye sahip Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanları Kurulu kökenli Yeminli Mali Müşavirler tarafından kurulmuştur. Şirketin halihazırdaki Yönetim Kurulu Başkanı; kurucusu ve Sorumlu Ortak Baş Denetçi Mehmet Erol DEMİRDÖVEN’dir.

MED Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş., Amerika Millet Meclisi tarafından halka açık şirketleri gözetlemek ve denetlemek, yatırımcıları korumak ve bilgilendirmek amacıyla kurulan PCAOB (Public Company Accounting Oversight Board)‘un ve Türkiye’deki Bağımsız Dış Denetim Derneği’nin üyesidir. Şirket, müşterileri olan veya kendisine başvuran şirketlerin; mali tablolarını ve faaliyet sonuçlarını, uluslararası denetim standartlarına göre denetleyip, uluslararası finansal raporlama standartlarına göre raporlar hazırlamakta ve bu suretle, ilgili taraflara olumlu, olumsuz ve şartlı görüşler sunmaktadır.

MED IDEA Bilgi Yönetimi ve Ticaret A.Ş., kurulduğu 2015 yılından beri CaseWare, Audicon, Alessa, AntWorks firmalarının Türkiye, Azerbaycan ve Pakistan ülke temsilciliklerini yürütmektedir. MED IDEA; Büyük Data, Veri Analizi, Adli Muhasebe Doküman Yönetimi, Yapay Zekâ ve Akıllı Otomasyon konularında resmi ve özel kurumlara sayısız farklı çözüm sağlamaktadır. Grup firmamız MED IDEA, özellikle MED Grubu altındaki diğer grup şirketlerimizin yapısı nedeniyle muhasebe ve denetim için teknolojik çözümlere odaklanmaktadır.

DD Enerji Hizmetleri A.Ş., Enerji Projeleri Danışmanlığı Hizmetleri sunmaktadır. Özellikle yenilenebilir enerji alanına odaklanan firma, rüzgâr ve güneş projelerine danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

MED MRI SMMM A.Ş., ekseriyetle yabancı sermayeli şirketlere dış-kaynak tedariki, bordrolama, muhasebe, yurtdışı raporlama, sanal ofis, danışmanlık ve firma kuruluş işlemleri gibi hizmetler sağlamaktadır.

MED GROUP’un deneyimli ekipleri ve çok yönlü hizmetleri ile hemen hemen her sektörde şirketlerin ihtiyaçlarına en uygun çözümler üretmektedir. Bilindiği gibi bugünün piyasasında, uluslararası standartlarda denetim yapabilmek için müşterinin faaliyet gösterdiği piyasa ve onun ekonomik koşulları hakkında temel bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Ancak bu şekilde müşteri için en uygun çözümü üretmek ve yüksek standart denetim gerçekleştirmek mümküm olabilmektedir. Bağımsız denetim ve vergi uzman ekibimiz şirketlerin iş hayatında karşılaşabileceği hemen hemen her konuda yeterli bilgi ve deneyime sahiptir.

MED GROUP olarak, yüksek standartlar, müşterilerimize beklentileri için doğru, zamanında ve objektif çözümler sunuyoruz. Biz müşterilerimize sadece denetim hizmeti değil, dışarıdan objektif bir bakış sağlayarak işlerinin büyümesi ve gelişmesi üzerinde yardımcı oluyor ve kaliteli hizmet ile iş çözümleri sunuyoruz.

MED GROUP; 1981’den bu yana “Değer Katar, Güven Oluşturur!”